Hlavní město v příštím roce zavede nové zóny placeného stání. Finální podobu, která bude mít několik fází, představil včera náměstek primátorky pro dopravu Petr Dolínek z ČSSD. Nové parkovací zóny budou od 1. dubna zavedeny v Praze 5 na Újezdě a v Bubenči a také v Praze 6 v Dejvicích, kde se doposud mohlo parkovat prakticky kdekoliv.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








