Lidé, kteří mají za souseda lékaře v důchodu, by už nemuseli chodit pro své léky do ambulance. Recept by jim mohl oficiálně vystavit právě jejich soused, a to přímo v obýváku. Praxi, která doposud fungovala jen "na dobré slovo", chce nyní v zákoně ukotvit Česká lékařská komora. Lékařů ubývá. Zdravotnictví by navíc změna ušetřila miliony.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












