Soudní proces s bývalým ředitelem Nemocnice Na Homolce kvůli tunelování špičkového zdravotnického zařízení začne v pondělí.
Vladimír Dbalý měl nemocnici způsobit škodu v řádu několika desítek milionů korun.
Policii pomohl jeho diář, do něhož si zapisoval údaje o zmanipulovaných tendrech i o tom, jak se svými spolupracovníky rozděloval úplatky.
Předražené zakázky, deníky s podrobným popisem, kam směřovaly úplatky, nebo kufřík s desítkami milionů korun a zlatem zahrnuje jeden z nejbarvitějších korupčních případů posledních let: hospodaření Nemocnice Na Homolce. Právě dnes se jím začne zabývat Městský soud v Praze.
Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Zaujal vás článek? Pošlete odkaz svým přátelům!
Tento článek je zamčený.
Na tomto místě můžete odemykat zamčené články přátelům, když si pořídíte
předplatné.
Vyberte způsob sdílení