Lékaři mají málo peněz, houfně odcházejí do zahraničí, když ministerstvo nepřidá, pacient zemře. Akce České lékařské komory "zdravotnictví volá o pomoc" chce upozornit, že se od poslední nátlakové akce a vyjednaného křehkého smíru situace prakticky nezměnila.
Problém je v tom, že když se jedná o tom, "kolik by zdravotnictví potřebovalo", je jedinou správnou odpovědí "cokoliv, hlavně hodně a víc". O to běží ve sporu mezi ministrem financí Andrejem Babišem a zdravotnictví Svatoplukem Němečkem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








