Lékaři mají málo peněz, houfně odcházejí do zahraničí, když ministerstvo nepřidá, pacient zemře. Akce České lékařské komory "zdravotnictví volá o pomoc" chce upozornit, že se od poslední nátlakové akce a vyjednaného křehkého smíru situace prakticky nezměnila.

Problém je v tom, že když se jedná o tom, "kolik by zdravotnictví potřebovalo", je jedinou správnou odpovědí "cokoliv, hlavně hodně a víc". O to běží ve sporu mezi ministrem financí Andrejem Babišem a zdravotnictví Svatoplukem Němečkem.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se