Elektronizace zdravotnictví je modla každého ministra tohoto resortu. A každý, kdo se ji snažil prosadit, nakonec neuspěl. Zdravotní knížka IZIP zanikla, elektronické recepty se už poněkolikáté odložily a od povinného zavedení elektronických neschopenek stát pro jistotu ustoupil úplně. Respektive kulantně řečeno, ministerstvo zatím nemá stanovený nový termín, do kterého by se mělo k vydávání elektronických neschopenek opět vrátit.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se