Elektronizace zdravotnictví je modla každého ministra tohoto resortu. A každý, kdo se ji snažil prosadit, nakonec neuspěl. Zdravotní knížka IZIP zanikla, elektronické recepty se už poněkolikáté odložily a od povinného zavedení elektronických neschopenek stát pro jistotu ustoupil úplně. Respektive kulantně řečeno, ministerstvo zatím nemá stanovený nový termín, do kterého by se mělo k vydávání elektronických neschopenek opět vrátit.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








