Obyvatelé Prahy si sotva všimli, že provoz veřejného osvětlení v pražských ulicích od ledna převzal jiný podnik. Lampy svítí dál. V pozadí se ale zostřuje spor mezi vedením metropole a skupinou Eltodo, jejíž dceřiná společnost osvětlení dlouhá léta spravovala, než jej na začátku ledna musela předat městské firmě.

Právní zástupci Eltoda podali minulý týden trestní oznámení. Týká se manažera této firmy, který podle zadržených e-mailů a listin připravoval několik měsíců řízený odchod zaměstnanců pod městskou společnost Trade Centre Praha (TCP).

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se