Mobilní operátoři v Česku zatím nezlevňují. Po kritice politiků a spotřebitelských organizací, volajících po jarním snižování cen, ale začínají opatrně zvětšovat množství dat pro internet v mobilu. Za ten Češi platí skoro nejvíc ze všech Evropanů.

Jako první svou datovou nabídku v únoru vylepšil Vodafone, v půlce března ho následovalo O2 a včera se přidal i T-Mobile. Ten od 2. dubna předělá hned pět svých tarifních balíčků, jeden k nim přidá a k tomu ještě připojí roaming v ceně. U tarifů operátora se zvýší příděl mobilního internetu o jednotky až desítky gigabytů, ceny ale zůstanou stejné, nebo se dokonce zvednou.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se