Mobilní operátoři v Česku zatím nezlevňují. Po kritice politiků a spotřebitelských organizací, volajících po jarním snižování cen, ale začínají opatrně zvětšovat množství dat pro internet v mobilu. Za ten Češi platí skoro nejvíc ze všech Evropanů.
Jako první svou datovou nabídku v únoru vylepšil Vodafone, v půlce března ho následovalo O2 a včera se přidal i T-Mobile. Ten od 2. dubna předělá hned pět svých tarifních balíčků, jeden k nim přidá a k tomu ještě připojí roaming v ceně. U tarifů operátora se zvýší příděl mobilního internetu o jednotky až desítky gigabytů, ceny ale zůstanou stejné, nebo se dokonce zvednou.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









