Koncepce ochrany před následky sucha pro území České republiky, jak zní název materiálu, který včera schválil kabinet Bohuslava Sobotky, je (téměř) po všech stránkách povedený dokument. Je v něm totiž to, co se od něj očekávalo − základní rámec kroků vedoucích ke snížení rizik dopadů sucha na území naší země v budoucnosti.

A dalo by se připojit: no, konečně.

Na uvedeném materiálu jsou cenné především dvě skutečnosti − jednak že jde skutečně o společné dílo dvou v minulosti často se svářících resortů, tedy ministerstva zemědělství a ministerstva životního prostředí.

A za druhé, že dokument postihuje celou řadu oblastí a kroků, o nichž se zas tak často nemluví, ale například pro zásobování obyvatel pitnou vodou a běžný život jsou velmi důležité − jako je třeba propojování skupinových vodovodů nebo obnova požárních nádrží.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné za 30 Kč
  • První 2 měsíce za 30 Kč měsíčně, poté za 159 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.