Provoz na dálnicích je kvůli některým řidičům nebezpečný a je třeba, aby na něj dohlíželo více policistů. S tímto apelem tlačil ministr dopravy Vladimír Kremlík (za ANO) na ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD), aby přibylo hlídek na dálnicích. Oba ministři se v úterý kvůli této věci sešli s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Společně se dohodli na tom, že na dálnicích přibudou stovky nových policistů.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se