Provoz na dálnicích je kvůli některým řidičům nebezpečný a je třeba, aby na něj dohlíželo více policistů. S tímto apelem tlačil ministr dopravy Vladimír Kremlík (za ANO) na ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD), aby přibylo hlídek na dálnicích. Oba ministři se v úterý kvůli této věci sešli s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Společně se dohodli na tom, že na dálnicích přibudou stovky nových policistů.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








