Do vedení pražského magistrátu by se mohl vrátit Peter Ďurica, jeden z čelných představitelů éry bývalého primátora za ODS Pavla Béma a podnikatele Romana Janouška. Muž, který měl mimo jiné podle švýcarských vyšetřovatelů přístup k Janouškovu tamnímu kontu, včera uspěl u Obvodního soudu pro Prahu 1. Ten řekl, že výpověď, kterou Ďurica dostal z funkce ředitele majetkové sekce po příchodu Bohuslava Svobody na post primátora v lednu 2011, je neplatná.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se