Do vedení pražského magistrátu by se mohl vrátit Peter Ďurica, jeden z čelných představitelů éry bývalého primátora za ODS Pavla Béma a podnikatele Romana Janouška. Muž, který měl mimo jiné podle švýcarských vyšetřovatelů přístup k Janouškovu tamnímu kontu, včera uspěl u Obvodního soudu pro Prahu 1. Ten řekl, že výpověď, kterou Ďurica dostal z funkce ředitele majetkové sekce po příchodu Bohuslava Svobody na post primátora v lednu 2011, je neplatná.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







