Finanční skupina PPF Petra Kellnera potvrdila to, o čem se v posledním roce intenzivně spekulovalo v zákulisí mediálního trhu. Rozhodla se znovu vstoupit do světa televizního byznysu a po patnácti letech se vrací jako majitel televize Nova. Kupuje ji společně se stanicemi v dalších čtyřech zemích od americké mediální skupiny CME. Z českého trhu tak odchází poslední velký zahraniční vlastník významných médií. Hlavní televize, rádia, noviny a weby už jsou jen v rukou místních miliardářů, kteří si rozdělili vliv.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se