Nejprve zmizela státu půlmiliarda, poté se vytratil i podnikatel Miloš Skořepa. Příběh zmizení peněz z účtů bývalé České konsolidační agentury, které Skořepovi poslal manažer agentury Jan Šik, aby je pro stát výhodně zhodnotil v zahraničí, se sice odehrál již před 14 lety, nyní má ale dohru. Policie po letech chytila podnikatele ve Spojených arabských emirátech a přivezla ho zpět do Česka.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










