Nejprve zmizela státu půlmiliarda, poté se vytratil i podnikatel Miloš Skořepa. Příběh zmizení peněz z účtů bývalé České konsolidační agentury, které Skořepovi poslal manažer agentury Jan Šik, aby je pro stát výhodně zhodnotil v zahraničí, se sice odehrál již před 14 lety, nyní má ale dohru. Policie po letech chytila podnikatele ve Spojených arabských emirátech a přivezla ho zpět do Česka.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se