Tuzemské automobilky kvůli odstávkám způsobeným pandemií koronaviru ve svých závodech nezvládnou během března a dubna vyrobit plánovaných 170 tisíc aut. To znamená 12 procent předpokládané roční produkce. Aby dopad pandemie byl mírnější, chce česká vláda podle informací HN navrhnout Evropské komisi, aby zrušila přísné emisní sankce.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










