Úterý 26. května
Newyorská burza (New York Stock Exchange, NYSE) částečně obnoví obchodování za osobní přítomnosti makléřů v jejích prostorách. Burza tuto formu obchodování pozastavila 23. března kvůli obavám z šíření nemoci covid-19 poté, co testování odhalilo, že dva její pracovníci jsou nakažení. Od té doby veškeré obchody probíhaly pouze elektronicky.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








