Desítky tisíc služebních vozů zůstaly vlivem pandemie koronaviru několik týdnů zaparkovaných v garážích firem a nikdo s nimi nejezdil. Účty za leasing, servis, povinné ručení a v některých případech i parkování však musely podniky platit dál. Nyní po odeznění vládních opatření hledá řada společností úspory a pozornost manažerů se obrací právě i na služební vozy. Některé firmy zvažují, zda své flotily nezmenšit, neodložit plánované investice do jejich obměny či nezměnit systém jejich fungování.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se