Desítky tisíc služebních vozů zůstaly vlivem pandemie koronaviru několik týdnů zaparkovaných v garážích firem a nikdo s nimi nejezdil. Účty za leasing, servis, povinné ručení a v některých případech i parkování však musely podniky platit dál. Nyní po odeznění vládních opatření hledá řada společností úspory a pozornost manažerů se obrací právě i na služební vozy. Některé firmy zvažují, zda své flotily nezmenšit, neodložit plánované investice do jejich obměny či nezměnit systém jejich fungování.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








