V sobotu odpoledne se u Sýkorova mostu v Ostravě začala ozývat hlasitá hudba. Na nábřeží před nově zrekonstruovanou odpočinkovou zónou si Cyril Golembievský postavil stánek a do 10 hodin do večera hrál DJ sety s elektronickou hudbou. Na akci s názvem Bublanina přišly desítky mladých lidí, kteří se bavili jako v jinou běžnou sobotu. Nikdo z nich neřešil, že v pátek nařídila místní hygiena přísnější podmínky opatření proti šíření koronaviru pro celý Moravskoslezský kraj. Až na Golembievského. "Museli jsme akci omezit na 100 lidí. Rušit jsem to nechtěl, stálo mě to dost peněz," řekl pro HN.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se