V sobotu odpoledne se u Sýkorova mostu v Ostravě začala ozývat hlasitá hudba. Na nábřeží před nově zrekonstruovanou odpočinkovou zónou si Cyril Golembievský postavil stánek a do 10 hodin do večera hrál DJ sety s elektronickou hudbou. Na akci s názvem Bublanina přišly desítky mladých lidí, kteří se bavili jako v jinou běžnou sobotu. Nikdo z nich neřešil, že v pátek nařídila místní hygiena přísnější podmínky opatření proti šíření koronaviru pro celý Moravskoslezský kraj. Až na Golembievského. "Museli jsme akci omezit na 100 lidí. Rušit jsem to nechtěl, stálo mě to dost peněz," řekl pro HN.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







