Zůstaňte doma a nepoužívejte veřejnou dopravu, radili epidemiologové na jaře, kdy v Česku propukla pandemie koronaviru. Po postupném uvolnění opatření se začali lidé do dopravních prostředků vracet. Jejich počty ale stále nedohnaly loňský rok, tvrdí největší autobusoví dopravci v zemi v anketě HN mezi asi desítkou největších dopravců. Ztráty počítají v desítkách milionů, vyhlídky na podzim jsou přitom nejisté.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se