Zůstaňte doma a nepoužívejte veřejnou dopravu, radili epidemiologové na jaře, kdy v Česku propukla pandemie koronaviru. Po postupném uvolnění opatření se začali lidé do dopravních prostředků vracet. Jejich počty ale stále nedohnaly loňský rok, tvrdí největší autobusoví dopravci v zemi v anketě HN mezi asi desítkou největších dopravců. Ztráty počítají v desítkách milionů, vyhlídky na podzim jsou přitom nejisté.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








