Peníze jsem od něj nikdy nepřevzal, tvrdil v pondělí před brněnským krajským soudem hlavní obžalovaný korupční kauzy Stoka a bývalý politik hnutí ANO Jiří Švachula. Byl to první den, kdy se kauzou začal soud zaobírat. V pondělí Švachula rovněž řekl, že nic nemanipuloval a že nebyl součástí žádné skupiny ani ji nevedl.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









