Poslanci vládního hnutí ANO vracejí do diskuse závazný podíl českých potravin v obchodech. Navzdory tomu, že návrh s touto novou povinností pro obchodníky narazil dříve u zákonodárců i Evropské komise. Poslanci kvůli němu tehdy vrátili k přepracování novelu zákona o potravinách, ke které byl návrh přidaný a která řešila i dvojí kvalitu potravin. Nyní přichází šéf sněmovního zemědělského výboru Jaroslav Faltýnek s novým návrhem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








