Aukce kmitočtů pro novou generaci mobilních sítí 5G měla být pro vládu Andreje Babiše (ANO) hlavním nástrojem, jak na českém telekomunikačním trhu zostřit konkurenci a snížit ceny. Velkého operátora ze zahraničí ale nepřilákala. Ministr průmyslu, obchodu a dopravy Karel Havlíček (za ANO) nyní přesto výsledek hájí. Podle něj tlak na ceny zajistí tři noví hráči z Česka.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









