O odchodu uvažoval už delší dobu. "Mám za sebou deset let v představenstvu v podniku a to je víc než dlouhá doba, aby nazrál čas jít dál. Déle je ve vedení jen Michael Oeljeklaus, šéf výroby a logistiky, a to jen o pár měsíců. Definitivně končím na konci února, o dlouhé pauze se ale nedá hovořit, na spoustě věcí budu pokračovat," říká Wojnar. "Neodcházím do důchodu. Z veřejného prostoru odejít nehodlám a rád bych se v několika oblastech angažoval ještě víc, než mi to dovolovala situace, kdy jsem byl ve Škodě Auto. Chci pomoci i regionu, kde jsem doma. Přes Nadační fond Škoda Auto, u jehož zrodu jsem stál, jsme rozjeli spoustu zajímavých projektů a chci v nich pokračovat dál."

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit