Firmy budou muset možná už brzy své pracovníky testovat na koronavirus častěji než dnes. "Vážně uvažujeme o tom, že by se povinné testování provádělo dvakrát týdně, a to proto, že antigenní testování má svůj význam zejména, když se dělá pravidelněji," řekl v neděli ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO) v pořadu Partie televize Prima.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








