Pirát je někdo, kdo, jak praví Encyclopedia Britannica, provádí loupeže, a to především pro soukromé účely a bez povolení veřejného orgánu. Nejčastěji na moři nebo ve vzduchu. Místo původních šavlí a plachetnic mohou mít dnes piráti, jak zase uvádí encyklopedie Wikipedie, k dispozici rychlé čluny, automatické zbraně, a dokonce i děla a rakety. Ale v Česku to vypadá, že nejspíš vyhrají příští volby.

Článek pro předplatitele
Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:

  • Mobilní aplikaci HN
  • Web bez reklam
  • Odemykání obsahu pro přátele
  • On-line archiv od roku 1995
  • a mnoho dalšího...

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Přihlásit se

Zajímá vás jen tento článek? Dočtěte si ho za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.

Komentáře ke článku

19.03.2021 23:12
Nevěřím jim, jejich chování, alespoň na Jižním městě v Praze - MČ Praha 11, nekoresponduje s tím, co slibují, spojili se s největšími politickými lotry, co zde jsou, lidem se zde na JM vysmívají, s Hřibem (primátor - pirát) se domlouvají, co zde dále zastaví, zabetonují, za bohaté odměny od developerů, lidi jsou pro ně důležití pouze před volbami, aby je opět volili, ti kteří je volili, zde řekli, že od nich čekali něco jiného, že už je zde na JM volit nebudou, jsou to lotři. Bartoš, který v létě jezdil na kole do práce přes Roztyly, se ochotně s lidmi zastavil, slíbil modré z nebe, že vše zajistí, nenechá tu kácet zeleň, zastavět vše, co tu je, vystavět mrakodrapy, než dojel do práce, na vše zapomněl a jede se dál postaru, Piráti tu dostávají bohaté odbytné a jedou postaru jako předchozí ODS (stará Klausovská, vše rozkrádající). To, že se spojili se STAN považuji za neštěstí. Chtějí si jen nahrabat a lidi jim na to skočí. Přijďte se podívat na JM a vyděsíte se. Přečtěte si na facebooku stránky HPP 11 (Martin Farmačka). Podívejte se co vše chtějí zastavět bez ohledu na potřeby lidí, kteří zde žijí, bez ohledu na to, že zde stále chybí parkoviště, služby, životní prostředí dostává na frak, nic se nezlepšilo, např. Duška - radní pro dopravu, pirát, děs, mladý nerozumný kluk, který umí lidem jen nadávat, nic nezajistit, naprosto neschopný. Moje informace zaslané Respektu - bez ohlasu, Piráti jsou zde vítáni, dostaneme na frak, všichni. Bude hůř. Piráti nás nespasí. A nevidím východisko. Věřila jsem Starostům, ale když Starostové ustupují už teď, když Bartoš chce být v čele vlády, nedopadne to tu dobře. Bydlím nad Roztylami, které si už rozdělili developeři v čele s Passerem. Bude tu další pražský Manhattan po Pankráci. Další stavby se plánují všude po celém Jižňáku, bez lidí, za covidu. Jde jim to rychle. Schvalují jedu stavbu za druhou. Alena Čápová, Hrudičkova 2101, tel. 606 83 52 52, nad Roztylami, aktivně ve spolku Zelené Roztyly, informace hlavně na facebooku HPP pro Prahu 11
Honza 17.03.2021 06:26
Drtivá většina lidí si velmi brzy přestane název strany s čímkoliv asociovat. Mnohem více bude záležet na výběru lídrů a jejich chování.
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily v Hospodářských novinách. Těšit se můžete na texty Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje Jan Kubita.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru