Mirek z Prahy loni v září nastoupil na vysněnou střední školu. Radost z toho ale nemá, spíš naopak - minulý týden musel dokonce navštívit psychiatra. S novými spolužáky stihl jen seznamovací kurz a pak se školy zavřely. „V tu dobu moje problémy začaly. Přišel jsem o většinu kamarádů ze základky a ještě jsem se pořádně neseznámil s novými lidmi na střední. Je to takové vakuum,“ popsal HN.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se