Epidemie koronaviru slábne a firmy začínají přemýšlet o budoucím způsobu práce. Zkušenosti s prací z domova přiměly řadu podniků zvažovat, zda nenechají své zaměstnance alespoň část týdne pracovat mimo kancelář. Společnosti v tom vidí nejen šanci, jak vyhovět poptávce po takzvaném home officu, ale také možnost ušetřit na nákladných pronájmech velkých kancelářských budov. V budoucnu tak posílí požadavky na takové řešení, které umožní, aby se zaměstnanci v kancelářích střídali.

„Poté co budou zaměstnanci firem očkováni, bude možné nastolit novou rovnováhu mezi prací ve firemním sídle a doma. Vždy záleží na tom, co daná firma dělá a jaká je její kultura, ale práce z domova alespoň jeden den v týdnu u většiny firem zřejmě zůstane,“ říká Jana Prokopová, ředitelka pronájmů a správy komerčních aktiv společnosti Skanska, která publikovala studii o trendech na kancelářském trhu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné za 30 Kč
  • První 2 měsíce za 30 Kč měsíčně, poté za 159 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.