Najmout si kouče dnes můžete téměř na cokoliv – hubnutí, randění, byznys nebo sexuální život. „Je v tom trochu zmatek,“ přiznává jeden z nejzkušenějších koučů v Česku Jaroslav Homolka, který za 30 let praxe pomohl tisícům profesionálů. „Pravý koučink je podpora tréninku. Vychází opravdu ze sportu a je zaměřený na výsledky,“ drží se Homolka původní myšlenky, která dostala koučování do byznysové sféry. Filozofie jeho programu Predatorcode je silně ovlivněna jeho vášní pro bojové sporty. Sám v nich trénuje české reprezentanty, a proto se nebojí říct, že „trénink, který vede k výsledkům, musí občas bolet“.

HN: Proč bychom si měli brát kouče? Není to tak, že když už se někdo dostal na nějakou vyšší pozici, tak ví všechno nejlépe sám? V čem by mu mohl kouč pomoct?

Jestli ví všechno nejlépe, tak si nebude brát nikoho, a pokud si ho vezme, tak proto, aby mu vysvětlil, že to ví lépe. Musíme si ale říct něco obecně ke koučinku, to slovo je dnes dost zprofanované. Koučink je podpora tréninku. Vychází opravdu ze sportu a je zaměřený na výsledky. My tím, že děláme bojové sporty, tak si říkáme spíše trenér nebo sparring partner a náš přístup je kombinace obou: trenér má být v akci a vidí, co vy nevidíte, a sparring do vás zase bouchá tak jako soupeř, abyste to pak vydrželi, a ukazuje vám skrze rány vaše chyby. A ty můžete s trenérem natrénovat. 

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.