Developerská společnost J&T Real Estate CZ připravuje výstavbu komplexu převážně s bydlením na místě odstavného parkoviště nákladních vozidel dopravce ICOM transport. Výstavba 450 bytů s obchodními prostory a kancelářemi v parterech domů vyjde investora téměř na tři miliardy korun. HN to v rozhovoru řekl Dušan Palcr, předseda představenstva a majoritní vlastník J&T Real Estate CZ.

Areál v Nádražní ulici J&T koupila od jihlavské dopravní firmy ICOM transport, kterou vybudoval Zdeněk Kratochvíl. Zatím jej ICOM stále využívá převážně jako parkoviště. „Náš projekt na Smíchově je typický příklad brownfieldu, kdy se mění původní ráz městské části a zastavuje se bývalá průmyslová zóna,“ uvedl Palcr. Tuto obměnu funkce J&T podporuje.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.