Už více než 50 milionů korun stála kampaň „Udělejme tečku za koronavirem“, která má přesvědčit Čechy, aby se nechali naočkovat proti covidu. Po čtvrt roce od spuštění ji experti hodnotí poměrně pozitivně. Někteří ovšem varují, že očkování slibovanou „tečkou“ být nakonec nemusí. A to by lidem mohlo vadit. Kampaň poběží i v příštích měsících, jelikož vláda na ni v červenci schválila dalších 50 milionů. Brzy by navíc stát měl vypsat i nové výběrové řízení na další obsah kampaně.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se