Coby novopečený skautský vedoucí dostal Lukáš Haraga před třemi lety na starost oddíl, kterému scházel řád. „Děti tam chodily spíš dělat binec a vedoucí se jim nevěnovali. Na výpravu pak přijel jenom jeden člen a ještě k tomu na špatné nádraží,“ popisuje. Více času na přípravu programu získal až poté, co mu s organizací začala pomáhat další nová vedoucí. Tehdy Haragu napadlo vytvořit aplikaci, která by usnadnila práci všem vedoucím. Ta by se nyní mohla rozšířit z Česka do oddílů po celém světě.

„Dnešní skauti většinou fungují s tužkou a papírem, maximálně mají Google tabulky,“ popisuje Haraga. Aby usnadnil komunikaci s rodiči a organizování akcí, rozhodl se Haraga, který pracuje jako IT specialista, pro svůj oddíl před 2,5 lety naprogramovat jednoduchý systém na evidenci docházky. Ostatní vedoucí, jimž se o nápadu zmínil, byli nadšení. A to byl základ projektu webové aplikace Levitio, která se postupně rozrůstá a přidává další funkce.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 70 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.