Google, respektive jeho mateřský Alphabet, chce svoje lidi zpátky v kancelářích. Zavádí proto novinku, ze které část zaměstnanců nejspíš nebude nadšená. Pokud se totiž rozhodnou dělat z domova, dostanou nižší plat. Tuto strategii přebírají i další technologické firmy. Méně peněz za práci mimo kancelář budou dávat Facebook a Twitter. Další giganty jako Apple nebo Netflix zase svoje zaměstnance doma nechají jen výjimečně.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se