Google, respektive jeho mateřský Alphabet, chce svoje lidi zpátky v kancelářích. Zavádí proto novinku, ze které část zaměstnanců nejspíš nebude nadšená. Pokud se totiž rozhodnou dělat z domova, dostanou nižší plat. Tuto strategii přebírají i další technologické firmy. Méně peněz za práci mimo kancelář budou dávat Facebook a Twitter. Další giganty jako Apple nebo Netflix zase svoje zaměstnance doma nechají jen výjimečně.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









