Pro shopaholiky byl uplynulý rok a půl jednou velkou noční můrou. Ekonomiky se kvůli opatřením proti šíření pandemie průběžně otevíraly a zavíraly a jednou z obětí byl samozřejmě maloobchod. A i když se část poptávky přelila do nákupů přes internet, náhodné nákupy, případně nákupy čehokoliv, co je potřeba vyzkoušet, a vlastně i nákupy, kdy člověk utrácí pro zábavu, a ne kvůli tomu, že něco nutně potřebuje, byly nerealizovatelné. Nepřekvapí proto, že jakmile to šlo, spotřebitelé vtrhli do obchodů a začali nakupovat ve velkém. 

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se