Pro shopaholiky byl uplynulý rok a půl jednou velkou noční můrou. Ekonomiky se kvůli opatřením proti šíření pandemie průběžně otevíraly a zavíraly a jednou z obětí byl samozřejmě maloobchod. A i když se část poptávky přelila do nákupů přes internet, náhodné nákupy, případně nákupy čehokoliv, co je potřeba vyzkoušet, a vlastně i nákupy, kdy člověk utrácí pro zábavu, a ne kvůli tomu, že něco nutně potřebuje, byly nerealizovatelné. Nepřekvapí proto, že jakmile to šlo, spotřebitelé vtrhli do obchodů a začali nakupovat ve velkém.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









