Skupina Bohemia Energy a její majitelé – manželé Hana a Jiří Písaříkovi – nečelí jen hrozbě trestního oznámení od vlády premiéra Andreje Babiše (ANO) a žalob od klientů skupiny o náhradu škody. Dohání je také spory se zkrachovalým podnikatelem Tomášem Bártou. Ten se s nimi už roky soudí o desetinový podíl v Bohemia Energy entity, který měl před ukončením činnosti společnosti jako dodavatele energií hodnotu vyšších stamilionů korun. 

Bártův insolvenční správce nyní uspěl u soudu se svým předběžným opatřením, které zakazuje Písaříkovým nakládat s jejich nemovitostmi. HN mají soudní usnesení k dispozici. Navíc  redakce získala i smlouvu o převodu majetku, jež dokládá, že se k transakci s realitami skutečně schylovalo. Kontrakt přitom manželé uzavřeli a podepsali sami se sebou.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.