Zatímco předloni byl apartmánový komplex Svatý Vavřinec v Peci pod Sněžkou během vánočních svátků a silvestra kvůli protikoronavirovým opatřením téměř prázdný, tentokrát hosté obsadili téměř všechny pokoje. „Tahle sezona bude jednoznačně lepší,“ říkal už před koncem loňského roku ředitel hotelu Martin Venglář. „Jen těžko si umím představit, že by ten následující rok byl stejně náročný. Věřím, že se to alespoň částečně vrátí do normálu,“ dodává hoteliér.

Podobně jako Venglář přistupují k roku 2022 s optimismem také další podnikatelé. Jiní se ale naopak stále víc obávají nedostatku materiálů nebo vysoké inflace, což jsou problémy, které zřejmě jen tak nezmizí.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se