Zakladatel Rohlíku.cz, největšího českého e-shopu s potravinami, poslal nespokojeným kurýrům jasný vzkaz. „Všichni kromě kurýrů si prostě najdou jinou práci, když se jim práce pro nás přestane líbit, ale kurýr prostě křičí a má pocit, že má na práci u nás nárok za podmínek, které chce on…,“ stojí v dopise, který kurýrům poslal v neděli Tomáš Čupr.  

Na nespokojenost pracovníků s novými podmínkami odměňování o uplynulém víkendu upozornily HN. Podle nových pravidel, která podepsal manažer logistiky Rohlíku Filip Boháč, se mění systém odměňování. Mnohem větší roli má hrát spokojenost zákazníků a také chování kurýrů, kterých se na českých vozovkách pohybuje na 1700. 

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se