Zakladatel Rohlíku.cz, největšího českého e-shopu s potravinami, poslal nespokojeným kurýrům jasný vzkaz. „Všichni kromě kurýrů si prostě najdou jinou práci, když se jim práce pro nás přestane líbit, ale kurýr prostě křičí a má pocit, že má na práci u nás nárok za podmínek, které chce on…,“ stojí v dopise, který kurýrům poslal v neděli Tomáš Čupr.
Na nespokojenost pracovníků s novými podmínkami odměňování o uplynulém víkendu upozornily HN. Podle nových pravidel, která podepsal manažer logistiky Rohlíku Filip Boháč, se mění systém odměňování. Mnohem větší roli má hrát spokojenost zákazníků a také chování kurýrů, kterých se na českých vozovkách pohybuje na 1700.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









