Podle epidemiologa Romana Chlíbka nelze mít další rok otevřenou společnost a většinu služeb jen pro očkované. Jakmile se z covidu-19 stane běžná infekce, měly by stávající covid pasy skončit. „K tomu by mohlo dojít přes léto,“ říká v rozhovoru pro HN přední český epidemiolog a vedoucí Národního institutu pro zvládání pandemie. I na základě jeho doporučení nyní rozhoduje ministerstvo zdravotnictví a vláda.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




