Když se ohlédneme dva roky zpět na začátek éry koronaviru, právníci museli řešit tři hlavní okruhy problémů: zaměstnance, nároky na náhradu škody vůči státu a nájemné za nevyužitelné obchodní prostory.
Problémy se zaměstnanci se řešily pomocí různých programů a spousty peněz. Nároky na náhradu škody vůči státu z různých důvodů neprobíhaly ve velkém, jak by se dalo očekávat. Zbývá tedy nájemné.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








