Když se ohlédneme dva roky zpět na začátek éry koronaviru, právníci museli řešit tři hlavní okruhy problémů: zaměstnance, nároky na náhradu škody vůči státu a nájemné za nevyužitelné obchodní prostory.

Problémy se zaměstnanci se řešily pomocí různých programů a spousty peněz. Nároky na náhradu škody vůči státu z různých důvodů neprobíhaly ve velkém, jak by se dalo očekávat. Zbývá tedy nájemné.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se