Občané ani firmy to nemají jednoduché, inflace jim požírá úspory, ceny pohonných hmot rostou, na nárůst marží tady stát vliv nemá. Na výši marží u elektrické energie ale ano.
Nepomohou snahy o řešení dopadů a důsledků špatné energetické politiky Německa a nefunkčního trhu s elektrickou energií v Evropě. Ať už jde o zastropování cen, různé dotace, dočasná opatření a programy, záruky, podpory atd. Není nutné porušovat evropská pravidla, chce to jen začít odstraňovat příčiny problémů.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








