První květnové dny budou ve sněmovně patřit mimořádné schůzi, na které se bude řešit zákon zakazující politikům, aby vlastnili média. Většina lidí si nejspíš automaticky vybaví Andreje Babiše a jeho weby, noviny nebo rádia. Momentálně čekají ve svěřenském fondu, až se jejich majitel přestane realizovat v politice a vrátí se k podnikání. Chystaný zákon by šéfa hnutí ANO donutil, aby média neměl ani ve fondech a zbavil se jich úplně.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se