Kdo se v posledních letech snažil při společenské konverzaci zaujmout s tématem, „jaké akcie jsem nakoupil a jak moc mi vydělávají“, dnes raději mlčí. Ve středu investoři zažili největší propad burz za poslední dva roky. Sešup to byl takový, že se okamžitě vyrojili všichni mistři zkázy a věštci propadu. Například šéf investiční společnosti Guggenheim Scott Minerd se nechal slyšet, že do léta mají ceny akcií amerického trhu S&P 500 spadnout o 45 procent. Technologické akcie pak podle něj čeká naprostá temnota, Nasdaq se má propadnout dokonce o 75 procent.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










