Kdo se v posledních letech snažil při společenské konverzaci zaujmout s tématem, „jaké akcie jsem nakoupil a jak moc mi vydělávají“, dnes raději mlčí. Ve středu investoři zažili největší propad burz za poslední dva roky. Sešup to byl takový, že se okamžitě vyrojili všichni mistři zkázy a věštci propadu. Například šéf investiční společnosti Guggenheim Scott Minerd se nechal slyšet, že do léta mají ceny akcií amerického trhu S&P 500 spadnout o 45 procent. Technologické akcie pak podle něj čeká naprostá temnota, Nasdaq se má propadnout dokonce o 75 procent.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se