Hádky o to, kdo může vystoupit a kdy, zmatky se zbytečně komplikovaným systémem přihlašování i prohlášení o utlačování menšinových akcionářů. Na extrémně dlouhé a vyhrocené valné hromadě státem ovládané firmy ČEZ jsou všichni zúčastnění už zvyklí. Letos je ale firma naštvala snad ještě více než dřív.
Jedním z hlavních důvodu byla snaha vedení ČEZ omezit čas jednotlivých minoritářů na jejich vystoupení. Zabránit tak pravděpodobně chtěli obstrukcím některých akcionářů z minulých let. I přesto trvalo jednání extrémních 16 hodin.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









