V ideálním světě, který si představuje generace odkojená sociálními sítěmi, bydlí všichni v krásných bytech, jež jsou levné a dopravně dostupné odkudkoliv. A je jedno, jestli jsou k pronájmu či k prodeji. Bytů je na trhu dostatek, výběr je velký a bydlení skvělé.

Je to samozřejmě utopie a v reálném světě naráží na peníze, respektive na jejich dostupnost a cenu (tedy výši úrokových sazeb). Protože jediná věc, která městům poskytla spoustu prázdných bytů, byla smrtelná pandemie a to není něco, po čem by kdokoliv toužil.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se