Až třetina francouzských čerpacích stanic se potýká s nedostatkem alespoň jednoho ze svých produktů. U některých se tvoří fronty motoristů, kteří si přijeli pro plnou nádrž. Ve Francii už několik dní stávkují zaměstnanci velkých společností TotalEnergies a ExxonMobil a to narušilo fungování tamních rafinerií.

Ještě minulý čtvrtek mělo podobné potíže asi 15 procent čerpacích stanic, během víkendu se však situace zhoršila.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se