Apple se chystá na těžkou zimu. Nejbohatší firma na světě tento týden oznámila zdražení většiny svých služeb o 11 až 43 procent a k tomu našla další zdroj financí, který zároveň uškodí Facebooku.
Téma zdražování služeb ve chvíli, kdy se uživatelé snaží šetřit a hrozí, že nebudou kupovat tolik nových zařízení, je nepříjemné, ale logické. Veřejně obchodovatelné firmy v USA se ze zákona musí chovat jako … v zájmu svých akcionářů a to znamená vydělávat, ideálně za každou cenu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








