Apple se chystá na těžkou zimu. Nejbohatší firma na světě tento týden oznámila zdražení většiny svých služeb o 11 až 43 procent a k tomu našla další zdroj financí, který zároveň uškodí Facebooku.

Téma zdražování služeb ve chvíli, kdy se uživatelé snaží šetřit a hrozí, že nebudou kupovat tolik nových zařízení, je nepříjemné, ale logické. Veřejně obchodovatelné firmy v USA se ze zákona musí chovat jako … v zájmu svých akcionářů a to znamená vydělávat, ideálně za každou cenu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se