Už dvakrát se sešli zastupitelé hlavního města, aby si po zářijových volbách zvolili nové vedení. Ani jednou se jim to ale nepodařilo, a Praha tak zůstává posledním velkým městem v republice, které nesložilo novou koalici. Změnit by se to mělo na jednání zastupitelstva příští čtvrtek. Vítěz voleb, tedy koalice Spolu (ODS, TOP 09 a KDU-ČSL), totiž v úterý oznámila, že končí vyjednávání s Piráty a zahájí jednání o menšinové vládě.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se