Už dvakrát se sešli zastupitelé hlavního města, aby si po zářijových volbách zvolili nové vedení. Ani jednou se jim to ale nepodařilo, a Praha tak zůstává posledním velkým městem v republice, které nesložilo novou koalici. Změnit by se to mělo na jednání zastupitelstva příští čtvrtek. Vítěz voleb, tedy koalice Spolu (ODS, TOP 09 a KDU-ČSL), totiž v úterý oznámila, že končí vyjednávání s Piráty a zahájí jednání o menšinové vládě.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









