Tisícovkami žalob s požadavkem na náhradu škody za nejméně desítky miliard korun vyhrožovali podnikatelé, kterým vláda v letech 2020 a 2021 uzavřela provozovny proticovidovými opatřeními. Tři roky po vypuknutí pandemie ale počet podaných žalob dosáhl jen několika málo desítek. A dosud nebyla žádná úspěšná. To se nyní může změnit.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









