Ještě než skončí březen, rozjede zbrojovka STV Group ve svém závodě v Poličce novou linku na výrobu velkorážové munice. To je dobrá zpráva pro českou i ukrajinskou armádu. V areálu, kde se munice a zbraně vyrábějí od roku 1920, se nově bude moci ročně vyrobit 120 tisíc kusů munice do děl a tanků, kterou nyní tak zoufale potřebuje Ruskem napadená země a jejíž výrobu se snaží podpořit Evropská unie.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








