Možnost, že se příští rok na letních olympijských hrách v Paříži objeví také sportovci z Ruska a Běloruska, je opět o něco reálnější. Mezinárodní olympijský výbor v úterý sportovním svazům doporučil, aby jim umožnily pod neutrální vlajkou návrat do soutěží. Taková varianta se ale vůbec nelíbí největším sponzorům českého olympijského týmu. A některé z firem už mluví otevřeně o bojkotu nebo ukončení spolupráce.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









