Dovolenková sezona dorazila i do stájí formule 1. Po závodě v Belgii minulý týden začala třítýdenní letní pauza, během které si týmy mají odpočinout a připravit se na nejtěžší období roku – stavbu monopostu na příští sezonu a vyvrcholení bojů o letošní ceny i poháry.
Legendární britský tým McLaren ale na prázdniny odchází s čistým svědomím. Za poslední čtyři z celkových dvanácti letošních závodů získal 76 ze 106 svých aktuálních bodů v poháru konstruktérů. Týmová jednička Lando Norris dvakrát stál na pódiu se stříbrným pohárem a letošní nováček Oscar Piastri se vyšplhal až na čtvrté z dvaceti míst, těsně pod pódium.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









