Dovolenková sezona dorazila i do stájí formule 1. Po závodě v Belgii minulý týden začala třítýdenní letní pauza, během které si týmy mají odpočinout a připravit se na nejtěžší období roku – stavbu monopostu na příští sezonu a vyvrcholení bojů o letošní ceny i poháry.

Legendární britský tým McLaren ale na prázdniny odchází s čistým svědomím. Za poslední čtyři z celkových dvanácti letošních závodů získal 76 ze 106 svých aktuálních bodů v poháru konstruktérů. Týmová jednička Lando Norris dvakrát stál na pódiu se stříbrným pohárem a letošní nováček Oscar Piastri se vyšplhal až na čtvrté z dvaceti míst, těsně pod pódium.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se