Největší domácí investiční skupina PPF pokračovala v prodejích svého majetku v Rusku i na začátku letošního roku. Během prvních měsíců se zbavila podílu ve firmách, které vlastní logistický areál Trilogy Park ve městě Tomilino, které se nachází sedm kilometrů od Moskvy. Kromě toho v květnu prodala rovněž petrohradské obchodní centrum Něvskij Centr. Skupina o transakcích informovala ve své zprávě o hospodářských výsledcích za uplynulý rok.

„PPF má nyní v Rusku méně než desetinu z původních aktiv. Podnikáme příslušné kroky nutné k jejich prodeji,“ uvádí k transakcím mluvčí PPF Leoš Rousek.

Zbývá vám ještě 90 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Chcete vědět, co se děje v české a světové ekonomice? Co si o aktuálních trendech myslí lidé z byznysu, majitelé firem a jejich šéfové? Každý týden v pátek vám naši top autoři přinášejí výběr toho nejlepšího a pohled z byznysové strany. Odebírejte Byznys newsletter.

Chcete dostávat investiční texty do e-mailové schránky?

Přihlaste se pravidelnému odebírání investičního newsletteru Peníze HN, kde naleznete naše původní analýzy, tipy na dobré čtení nebo glosy analytiků.

newsletter Peníze