Přestože teprve začíná nový školní rok, středoškolští ředitelé a krajští politici se už připravují spíše na jeho závěr. Ze základních škol bude vycházet ještě více žáků než letos, kdy to způsobilo chaos u přijímacích zkoušek. Řada dětí se nedostala ani na jednu z vybraných škol či týdny čekaly, kde se pro ně najde místo. Z toho důvodu teď dojde k několika změnám. Jak v podobě nabízených oborů, tak i u přihlášek – žáci se budou moci hlásit elektronicky, a to nově hned na tři školy místo dosavadních dvou.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










